Kategoriler
Genel

Zayıflama Tedavisini Doktorunuz Seçmeli

Zayıflama Tedavi Tekniği Neden Doktor Tarafından Seçilmeli

Soğuk lipoliz veya diğer zayıflama tedavileri sonucunda beklentimiz, hiç zorlanmadan kilo verdim diyebilmenizdir. Kliniğimizin misyonu tam olarak budur.

Zayıflamak isteme kararınızdan sonra kendiniz soğuk lipoliz veya akupunktur tedavisi olacağım şeklinde bir karar vermemelisiniz. Bu kararı, zayıflama tekniklerine hakim, konusunda uzman ve yetkin tıp doktorları vermelidir. Bu yüzden sizlere ücretsiz doktor görüşme seansı uyguluyoruz.

Zayıflama tedavisine karar verdikten sonra bahsettiğimiz yetkin doktorları bulma konusunda sorun yaşıyorsanız, soğuk lipoliz en iyi doktor tavsiyesi yazımızdan yardım alabilirsiniz.

 

Soğuk Lipoliz Karın Bölgesi Cihaz Takılması
Soğuk lipoliz tedavisi sadece zayıflama teknikleri için değil, bölgesel sarkmalar için de çok uygun bir tedavi yöntemidir.

Hastalarımıza Klişe Yöntemler Sunmayız

Spor yapın ve az yemek yiyin klişesinin aksine, yaratıcı eylemler ile hastalarımıza şifa sunmayı amaçlarız. Çünkü Uzm. Dr. Hüseyin ÇİÇEK, hastalarının neden hareket etmekte zorlandıklarını ve fazla yemek yeme sebeplerini, hem anatomik hem psikolojik boyutta bilimsel yöntemlerle araştırmaktadır.

Hastalarımız çoğu zaman “su içsem yarıyor” demektedirler. Bu söylemde olan hastalarımızın söylemleri bazen doğru olabilir. Fakat kilo almak her zaman fazla yemek yeme ile alakalı olmayabilir. Bu yüzden hasta iradesine bırakılmış tedavi teknikleri, çoğu zaman başarısızlıkla sonuçlanır.

Soğuk lipoliz ve diğer zayıflama tedavilerimiz sürecinde, hastalarımızın beslenme tarz ve alışkanlıklarını özgür bırakırız. Çünkü uyguladığımız tedaviden beklentimiz, kendiliğinden oluşan doğal beslenme alışkanlığının kazanılmasıdır.

Tedavi sonucunda diğer beklentimiz ise halsizlik sorununuzun giderilmiş olmasıdır. Kendinizi enerjik hissetmenizi sağlayarak, gereksiz karbonhidrat ve şeker bağımlılığından sizi kurtarmayı hedefleriz.

Zayıflamak amacı ile doktora başvurmuş bir kişi zayıflamak için neler yapılması gerektiğini zaten bilmektedir. İnsanları sıkan diyet listeleri bazı kişiler üzerinde geçici çözüm üretse de, kalıcı zayıflama sürecine katkısının beklenilen istikrarda olmadığını gözlemekteyiz. 

Kategoriler
Genel

Alerji Tedavisi

Biorezonans ile Alerji Tedavisi

Özellikle son yıllarda hayatımızı oldukça ciddi şekilde etkileyen bir konu alerjiler. Besin alerjileri, ot ve polen alerjileri, küf alerjileri, ev tozu (akar) alerjileri, kedi köpek gibi hayvanların tüylerine duyulan alerjiler başta olmak üzere çok farklı alerji türü mevcut. Hepimiz ayrı birer birey olarak çok farklı özellikler taşıyoruz ve farklı maddelere karşı reaksiyon geliştiriyoruz. Bu reaksiyonlar kimi zaman ciddi belirtilerle yaşamımızı tehlikeye sokarken, kimi zaman da sessiz sedasız bağışıklık sistemimizi baskı altına sokup bizleri zorluyor .

Alerjiler ya da intoleranslar (tolere edememe) aslında yaşam kalitemizi aşağı çeken, kimi zaman burun akıntısı, burunda tıkanıklık, karında şişkinlik, kronik öksürük, ciltte döküntü, egzama, konjuktivit gibi bir çok farklı probleme sebep olan ve mutlaka tedavi edilmesi gereken etkenler olarak karşımıza çıkıyor. Alerjileri yazgı olarak kabullenme yerine tedavi olarak hayatımızdan bir daha geri gelmemek üzere çıkarmak yapılacak en doğru iş olsa gerek. Bu nedenle aşağıda biorezonans ile alerji tedavisi ni ele alacağız.

Alerji ya da İntolerans Nedir?

Alerji hayatımızı tehdit edecek kadar ciddi reaksiyonlar geliştirmemize sebep olacak olaylar bütününü kapsar. Örneğin süt veya yumurta tüketildiğinde bir kişinin bayılması veya şoka girmesi buna en iyi örnektir. Toplumumuzun yaklaşık % 2-3 ünü etkileyen bu durum nadir rastlanan bir durumdur.

İntolerans (tolere edememe) ise belli bir maddeye maruz kalındığında şişkinlik, hazımsızlık, gözlerde yaşarma, kızarma, burun akıntısı gibi çok daha hafif belirtiler veren durumları kapsar. Toplumun neredeyse yarısı çok farklı maddelere karşı intolerans göstermektedir.

 

Sayfamız güncelleniyor…

Kategoriler
Genel

Bazal Metabolizma Hızı

Bazal Metabolizma Hızı

Kategoriler
Genel

İdeal Kilo Hesaplama

İdeal Kilo Hesaplama

İdeal kilo hesaplama için lütfen boyunuzu ve cinsiyetinizi giriniz.

Kategoriler
Genel

Vücut Kitle İndeksi

Vücut kitle indeksi

Vücut kitle indeksi nasıl hesaplanır?

Kategoriler
Genel

Akupunktur – Soğuk Lipoliz Zayıflatır mı


Akupunktur zayıflama, akupunktur ile sigara bırakma, akupunktur ağrı tedavisi hakkındaki sorularınızın cevaplarını bulabileceğiniz çok güzel bir platform hazırladık.

Bölgesel incelme, Bölgesel zayıflama Soğuk lipoliz tedavisi, ozon tedavisi, sıcak kupa uygulaması gibi muhteşem yöntemler hakkında tüm merak edilenleri doktorumuz Uzm. Dr. Hüseyin ÇİÇEK yanıtlıyor.

Sağlıklı günler dileriz!

Dil Seçin »
WhatsApp chat
Call Now Button